Admin IPGKDA

Hanya untuk kegunaan Admin Portal IPG Kampus Darulaman sahaja

Admin Login

Admin Login

 



 
Y. BHG. DATIN HAJAH NAIMAH BINTI JAAFAR
PENGARAH

pengarah@ipda.edu.my

PN. HJH. NOR AZIAN MOHD DARUS
TIMBALAN PENGARAH

timbalan@ipda.edu.my

 

KETUA JABATAN AKADEMIK

Drs. Abdul Shukur Ahmad Shagir
Jabatan Ilmu Pendidikan

drsshukur@ipda.edu.my

YM. Tuan Rosdan Tuan Muda
Jabatan Teknologi Maklumat & Komunikasi

trosdan@ipda.edu.my

 
 
En. Zulkifli Mat Isa @ Hashim
Jabatan Pendidikan Khas

zulkifli@ipda.edu.my

Dr. Ahmad Sobri Shuib
Jabatan Penyelidikan dan Professionalisme

sobri@ipda.edu.my

 
 

Tn. Hj. Mohamad Fauzi Hamid
Jabatan Hal Ehwal Pelajar

fauzi@ipda.edu.my

En. Ramli Abu Mansor
Jabatan Bahasa

ramli@ipda.edu.my

 
 

En. Abdull Manaf bin Ahmad
Jabatan Pengajian Melayu

manaf@ipda.edu.my

En. Hishamuddin Jaafar
Jabatan Matematik

hishamuddin@ipda.edu.my

 
 

En. Wan Fadzli Wan Harun
Jabatan Sains Perpustakaan

wanfadzli@ipda.edu.my

En. Rosli Wahab
Jabatan Bimbingan dan Kaunseling

rosliwahab@ipda.edu.my

 
 

Tn. Hj. Abdul Rahman bin Zakaria
Jabatan Pendidikan Jasmani dan Kesihatan

arahman@ipda.edu.my

Pn. Asmahan Abdul Hadi
Jabatan Sains

asmahan@ipda.edu.my

 
 
En. Rostam Abdul Rahman
Jabatan Kajian Sosial

rostam@ipda.edu.my
Ustaz Asri bin Md Saman @ Osman
Jabatan Pendidikan Islam dan Moral

asri@ipda.edu.my

KETUA UNIT

 

Pn.Hjh.Zakiah Mahmud AMK
Setiausaha Akademik

zakiah@ipda.edu.my


Pn. Fazidah Mohamad Noor
KU Pegawai Khidmat Pengurusan

fazidah@ipda.edu.my

 


Pn. Hjh. Norhayati Md Saad
KU Peperiksaan & Penilaian

norhayatims@ipda.edu.my

En. Sheridean Zakaria PJK,BKM
KU Unit Latihan Dalam Perkhidmatan

sheridean@ipda.edu.my

 

Tn. Hj. Syed Khalid bin bin Syed Idrus @ SD Iskandar
KU Pusat Sumber

skhalid@ipda.edu.my

En. Khairu Nuzul @ Mohd Khairul Nuzul Hassan
KU Ko Kurikulum

nuzulhassan@ipda.edu.my

 

Tn. Hj. Hasim Saari
KU Praktikum

hasim@ipda.edu.my

Tn. Hj. Shah Johan bin Othman
KU Kualiti

shahjohan@ipda.edu.my

 

 

 

 

sss